מידיבוס לחתונה

מידיבוס לחתונה

מידיבוס לחתונה יוזמן לרוב ע״י מארגני האירוע כאשר יש להם כמות מוזמנים שהיא מעל מיניבוס , אולם אין כמות מספקת כדי למלא אוטבוס גדול. מידבוס הינו רכב שמכיל 35 נוסעים . הסעות לחתונה במידיבוס הינו מוצר אשר צובר תאוצה אדירה בשנים האחרונות. במאמר הבא נספר לכם קצת אודות שירותי המידיבוסים שלנו לחתונות. אצלנו תקבלו מדיבוסים חדישים . אנחנונ דואגים לתחזוקה שוטפת של כל הרכבים, והמחירים שלנו הטובים בותר בשוק.

השכרת מידיבוס לחתונה

בשנים האחרונות הפכו שירותי הסעת אורחים לחלק בלתי נפרד מכל חתונה. הסיבות לכך ברורות – נסיעה לאירועים ברכב פרטי כרוכה בלא מעט אי נעימויות. 

ראשית, חתונות רבות נערכות בשעות הערב ומסתיימות מאוחר בלילה. לא מעט אורחים לחוצים מנהיגה בשעות הלילה המאוחרות ונאלצים להיעדר מאירועים רבים בשל כך.

 שנית, נסיעה ברכב פרטי גוררת חיפושי חניה מייאשים. בחתונות עם מוזמנים רבים, רק האורחים הראשונים זוכים למצוא חניה הסמוכה למקום האירוע. שארית האורחים נאלצים לבלות דקות ארוכות בחיפוש חניה – דבר שגורר לעתים איחור לחופה.

שלישית, אורחים רבים אינם מעוניינים להגיע לחתונה ברכב, משום שהנהיגה תמנע מהם ליהנות מהבר החופשי. כידוע, שתיית אלכוהול בסמוך לנהיגה עלולה לגרום לתוצאות קטלניות. לכן, נהגים אחראיים יימנעו משתיית אלכוהול במהלך האירוע. כך יפספסו חלק ניכר מהכיף.

השכרת מידיבוס לחתונה תפתור את כל הבעיות שמנינו בשורות אלה. תחילה, הסעות לחתונה יאפשרו לאורחים לשוב מחתונות שנערכות בשעות הלילה המאוחרות בבטחה. שנית, הגעה לחתונה באמצעות מידיבוס תחסוך לאורחים שלכם חיפושי חניה מייאשים ותמנע איחורים. שלישית, בזכות ההסעה במידיבוס, יוכלו האורחים שלכם ליהנות מהבר החופשי ולמצות את האירוע עד תום.

מאמרים קשורים :

אוטובוס לחתונה

מיניבוס לחתונה

מיניבוס 25 מקומות

טיפים להזמנת מידבוס לחתונה

במידה שאתם מעוניינים להזמין מידיבוס עבור האורחים שלכם, ישנם מספר פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון. הקריטריון החשוב ביותר הוא הבטיחות. אירועים רבים נערכים בשעות מאוחרות. לכן, חשוב שהנהג שלכם יהיה ערני לאורך כל הנסיעה. אנו מעסיקים את הנהגים הטובים ביותר בארץ. לכל הנהגים שלנו עבר תעבורתי נקי, שנות ניסיון רבות ותודעת שירות גבוהה. בנוסף, המידיבוסים שלנו מצוידים במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר בשוק. אנו מתחייבים לעשות את כל מה שדרוש כדי שהאורחים שלכם ישובו הביתה בבטחה.

קריטריון חשוב נוסף הוא המחיר. חשוב לזכור שמחיר גבוה אינו מעיד בהכרח על שירות טוב יותר. חברות הסעה רבות מנצלות את התדמית היוקרתית של הסעות במידיבוס כדי לגבות מחירים מוגזמים. אנו מתחייבים להציע מחירים אטרקטיביים בהתחשב באופי הנסיעה ובצרכי הלקוח. 

כמו כן, אסור להמעיט בחשיבותו של שירות אמין ועמידה בזמנים. אנחנו יודעים כמה מאמץ, זמן וכסף השקעתם בחתונה שלכם. אנחנו גם יודעים בכמה מתחים כרוך ארגון חתונה. לכן, דאגנו להעסיק את הנהגים האמינים ביותר בשוק. אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם – אף אורח לא יפספס את החופה שלכם. אנו חרטנו על דגלנו להסיע את האורחים שלנו בזמן, ללא איחורים ועיכובים מיותרים.

הסעות מידיבוס לחתונה
הסעות מידיבוס לחתונה

יתרונות הזמנת מידיבוס לחתונה

לנסיעה באמצעות מידיבוס ישנם אינספור יתרונות. קודם כל, נסיעה במידיבוס היא חוויה מהנה ומפנקת במיוחד. צי המידיבוסים שלנו חדיש ומאובזר. כל המידיבוסים שלנו כוללים מושבים מרופדים ונוחים, כך שהאורחים שלכם יוכלו לנסוע לחתונה בנוחות. בנוסף, כוללים המידיבוסים שלנו תאורה אישית, מערכת סאונד חדשנית ושקעים להטענת הפלאפון. הזמנת המידיבוס עבור האורחים שלכם תסייע להם להתחיל לחגוג עוד לפני שיתחיל האירוע.

היתרון השני בנסיעה במידיבוס הוא גודלו האידיאלי עבור קבוצות בינוניות. קבוצות בינוניות המונות בין 20 ל-40 אנשים גדולות מדי כדי לשכור מיניבוס סטנדרטי. במקום לשלם עבור אוטובוס שכלל לא תמלאו, תוכלו לשכור מידיבוס שיעניק לכם חוויית נסיעה מפנקת. גודלו הקומפקטי של המידיבוס גם יאפשר לכם לנסוע בדרכים צרות שאין בהן גישה לאוטובוס. 

כמו כן, נסיעה לחתונה באמצעות מידיבוס היא חוויה מגבשת ומהנה. האורחים שלכם יוכלו לשוחח בדרך לחתונה, לשחק ביחד במשחקי חברה או להאזין למוזיקה. לבסוף, נסיעה במידיבוס מושלמת לחתונות שנערכות בשעות הלילה המאוחרות. בזכות המושבים המפנקים, התאורה המרגיעה וחוויית הנסיעה הנעימה, האורחים שלכם יוכלו לישון בדרכם חזרה מהחתונה. כך, יחסכו האורחים שלכם שעות שינה יקרות ויוכלו להתייצב למחרת לעבודה כמו חדשים.

למה כדאי לי להזמין מידיבוס לחתונה

להזמנת מידיבוס לחתונה אינספור יתרונות:

  • היא תחסוך לאורחים שלכם נסיעה קשה ומפרכת בשעות הלילה ותאפשר להם לישון.
  • תכסחו לאורחים שלכם חיפושים ארוכים אחר חניה ואיחורים מיותרים.
  • גודלו של המידיבוס מושלם עבור קבוצות בינוניות.
  • הזמנת מידיבוס לאורחים שלכם תאפשר להם לשתות לאורך האירוע וליהנות מהבר החופשי.
  • צי המידיבוסים שלנו יוקרתי. אנחנו מספקים מידיבוס מפנק ומהנה – כך שלאורחים שלכם צפויה חוויית נסיעה מושלמת.
  • הנהגים שלנו מנוסים, מקצועיים, אמינים ואדיבים. 

יחד עם זאת, נשאלת השאלה האם כדאי להזמין מידיבוס, מיניבוס או אוטובוס עבור האורחים שלכם. התשובה לשאלה זו טמונה בגודל קבוצות האורחים שאותן אתם מעוניינים להסיע לחתונה. במידה והאורחים שלכם מתגוררים הרחק אלה מאלה, מומלץ להזמין מיניבוס. במידה שאתם מעוניינים להזמין חבורות אורחים גדולות במיוחד, נראה שאוטובוס יכול להיות הפתרון המתאים עבורכם. לעומת זאת, מידיבוס הוא פתרון ביניים. כך, אם קבוצות האורחים שלכם מונות בין עשרים לארבעים אורחים, כדאי לכם להזמין מידיבוס לחתונה.

פרט לגודלו האידיאלי עבור קבוצות בינוניות, כדאי להזמין מידיבוס לחתונה ממגוון סיבות. עם נסיעה במידיבוס, מובטחת לאורחים שלכם חוויית נסיעה מפנקת. מידיבוס מאובזר במערכות מולטימדיה מתקדמות, במושבים נוחים ובתאי אחסון גדולים.

מידיבוס לחתונה בזול

כפי שציינו, אין קורלציה בין מחירו של שירות הסעות לבין איכותו. מחיר גבוה אינו מעיד על שירות איכותי ומחיר אטרקטיבי אינו מעיד על פשרות ברמת השירות. אל תתנו לתדמית האקסקלוסיבית של שירותי הסעות להטעות אתכם. הזמנת מידיבוס לחתונה לא צריכה לשבור לכם את הכיס. אנו מציעים ללקוחותינו מחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד, ללא פשרות ברמת השירות. המחיר שאנחנו מציעים עבור השירותים שלנו אינו קבוע. אנו משתדלים להתאים את התעריפים שלנו ללקוחותינו, תוך התחשבות בקריטריונים שונים.

מידיבוס לחתונה בזול
מידיבוס לחתונה בזול

איך נקבע המחיר ?

בין הקריטריונים שאנו לוקחים בחשבון בקביעת תעריפי הנסיעה ניתן למנות את המשתנים הבאים: 

  • סוג כלי הרכב המוזמן: תעריף הזמנת מיניבוס לחתונה יהיה נמוך מתעריף הזמנת מידיבוס. בהתאם, מחירה של הזמנת אוטובוס לחתונה יהיה גבוה ממחיר הזמנת מידיבוס.
  • מרחק הנסיעה: נסיעות ארוכות כרוכות בהוצאות נסיעה גדולות יותר. לפיכך, התעריף שאנו גובים משתנה בהתאם לאורך הנסיעה.
  • שעת האירוע: שירותי ההזמנות שלנו זמינים עשרים וארבע שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. יחד עם זאת, הזמנת מידיבוס בשעות הלילה תהיה מעט יקרה יותר מהזמנת נסיעה במהלך היום.
  • מספר הנוסעים: ככל שמספר הנוסעים גבוה יותר, כך משקל האחריות המוטל על הנהגים שלנו גדול יותר. מסיבה זו, אנו מעסיקים את הנהגים הטובים ביותר בישראל. לכן, נסיעה מרובת משתתפים תהיה יקרה יותר מנסיעה עם מספר משתתפים נמוך. 

שאלות נפוצות

גלילה למעלה

Contact to us