הסעות לחתונה מחיר

הסעות לחתונה הינו פתרון מעולה להגעה וחזרה של אורחים לאירוע. המחירים של הסעות לחתונה משתנים ונעים בין מאות לאלפי שקלים והכול תלוי כמובן במספר משתנים:

מספר אנשים- השכרת אוטובוס עד ל52 איש מעלה את עלות ההשכרה לעומת השכרת מיניבוס ל16 איש, אם זאת כאשר יש קומץ אורחים בכל אזור השכרת אוטובוס עם מספר עצירות יוזיל לכם את העלות במקום הזמנת מספר מיניבוסים קטנים.

מספר עצירות בדרך- בחרתם לייעל את הנסיעה ולאסוף כמה שיותר אורחים בדרך, מספר נקודות עצירה מעלות את המחיר במידה והן לא נמצאות על הדרך, אך אם זאת עדיין שווב לבחור בדרך זו מכיוון שהינה מוזלת לעומת הזמנה של מספר אוטובוסים או מיניבוסים כאשר המוזמנים לא מאותו מקום

סוג הנסיעה- האם מדובר בטיול, אירוע, נסיעת הלוך וחזור, מספר ימים, מספר שעות כל אלו מרכיבים שיש לומר בשיחה עם הנציג בכדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שמותאמת במיוחד לאירוע שלכם. וכמובן מיקום ויעד לצורך חישוב הק"מ.

חברת כאן על הכביש הינה חברה העוסקת בפתרונות שינוע, הסעה והשכרת רכבי יוקרה במותגים המובילים בעולם.  ברשותנו מגוון רחב של אוטובוסים ומיניבוסים להשכרה כלל כלי התחבורה חדשנים, מעוצבים בעלי טכנולוגיה מתקדמת, מרווחים ומספקים חווית נסיעה נעימה.

אמנם בירור הסעות לחתונה מחיר והזמנת הסעה לאירוע שלכם הינה מטלה פשוטה יחסית לשאר הספקים והצעות המחיר אם זה אולם, שמלת כלה, איפור, השכרת רכב יוקרה וכדומה אך אם זאת חשוב לבחור בחברה אמינה, בטוחה שתגיע בזמן לאירוע חברה עם המלצות ומחירים טובים. אנו מציעים לכם יחס ושירות אדיב ונעים, שירות יוצא מן הכלל ומחירים נוחים שישאירו אתכם צמודים לתקציב שלכם.

נשמע מעניין? רוצים לשמוע עוד?

צרו קשר עם כאן על הכביש ותוכלו לשוחח עם הנציגים שלנו ולשמוע עוד פרטים, לא לשכוח בשיחה להציג את כל המשתנים שפורטו כאן כדי שנוכל להתאים לכם את פתרון ההסעה המתאים ביותר לאירוע שלכם בדרך הנכונה הפשוטה והאטרקטיבית ביותר.

צרו קשר עוד היום ותמחקו עוד מטלה מהרשימה שלכם!

כאן בשבילכם צוות כאן על הכביש