אז מי אנחנו בעצם?

 

 

הסעות לחתונה | 

חברת הסעות לחתונה הינה חברת הסעות אשר מתמחה בשירותי הסעות לחתונה .

החברה המספקת הסעות לחתונה במחירים הזולים ביותר בארץ, חברת הסעות לחתונה תציע לכם מגוון  אוטובוסים ומיניבוסים מפוארים ליום החתונה, אם אתם גרים במקומות מרוחקים ומעוניינים בהסעה בשביל האורחים שלכם, נשמח לספק לכם חברת הסעות בדרום או חברת הסעות בצפון בשביל להבטיח שכל מוזמני  מוזמני החתונה  החתונה. הסעות לחתונה נוסדה על מנת ליצור עבורכם פלטפורמה נוחה ונעימה לתרבות צריכה חדשה. מידי יום חברתנו מספקת הסעות לחתונה בתל אביב ומשנעת מאות אורחים מידי יום לכל חלקי הארץ.

מחירי הסעה לחתונה המחירים נעים בין מאות שקלים עד לאלפי שקלים הכל תלוי בסוג ההסעה, מספר האנשים ומיקום האירוע ועד מספר פרמטרים שנפרט בהמשך. אמנם הסעה לחתונה היא הוצאה נוספת ולא קטנה כחלק מתקציב האירוע שלכם אך יש לזכור שזהו פתרון למספר בעיות:

כדי כשהמוזמנים שלכם באמת יוכלו ליהנות גם מהמסיבה ומהשתייה וירימו איתכם לחיים ביחד ובכיף הסעה לחתונה היא דרך מוצלחת לפרגן לאורחים שלכם כך שיוכלו לשתות וליהנות ולחזור הביתה בבטחה.

כפי שצוין בהתחלה מחיר ההסעה משתנה להלן רשימה של מספר פרמטרים שהרכבנו עבורכם כדי שתוכלו לחשב עלויות ולתכנן את ההסעה בצורה אופטימאלית:

  1. מיקום- יש לקחת בחשבון את מרחק האולם לנקודות הנסיעה במידה והאירוע בדרום והאורחים מגיעים מהצפון עלות נסיעה כזאת תעלה, אך פתרון מעולה לחסכון הוא להזמין אוטובוס עד 52 איש ולקבוע עצירות בדרך כך שיהיה ניתן להזמין הסעה אחת שתעצור במספר נקודות ציון בדרך ותאסוף את כל האורחים.
  2. מספר הנוסעים- הסעות לחתונה מיניבוס הוא פתרון מושלם לקבוצות קטנות, האוטובוסים עד ל – 52 נוסעים והמיניבוסים עד ל – 15 איש. במידה והמוזמנים מאזורים שונים ניתן להזמין 2-3 מיניבוסים לאזורים שונים, כאשר רוב האורחים נמצאים באותו מיקום מומלץ להזמין אוטובוס אשר יאסוף ממספר נקודות ציון בדרך. חשוב לעשות רשימה מדויקת של המוזמנים בכדי לקבל מחיר אטרקטיבי להסעות לחתונה
  3. נקודות איסוף- כאשר נקבעות מספר נקודות איסוף בדרך מחיר הנסיעה עולה מעט אך לא בצורה משמעותית, אל תשכחו שבצורה זו אתם יכולים לקחת הסעה אחת בלבד ותוספת העצירה בדרך חוסכת מכם לקחת עוד הסעה לאירוע.

בשיחתכם עם הנציג חשוב לציין את כל הפרטים הרלוונטיים בכדי לקבל מידע על הסעות לחתונה מחירים. לכן כאשר אתם מבצעים את בריף הנסיעה שלכם תזכרו לציין מיקום יעד, מספר נוסעים, שעות, מטרת הנסיעה, נקודות איסוף, תקציה ועוד מידע שנראה לכם כרלוונטי. בצורה זו הנציג יתכנן עבורכם נסיעה אפקטיבית ואתם תוכלו לחסוך בהוצאות ולהיצמד לתקציב.

אצלנו תוכלו למצוא הסעות לחתונה מתל אביב ומתל אביב, חברת הסעות בצפון וחברת הסעות בדרום

מי אנחנו?

אנחנו צוות של מומחים בתחום ההסעות לחתונה וכאשר אתםצ בוחרים בנו אתם יכולים להיות רגועים שאצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר

החזון שלנו

החזון שלנו שזוגות שמתחתנים בישראל יקבלו שירות מסור והוגן עם מחירים הוגנים ולשא ינוצלו ע״י ספקים לא הגונים

מה אנחנו עושים?

תהליך הזמנת הסעה לחתונה

01.

שיחת ייעוץ ראשונית

בשיחה הראשנה תקבלו הצעת מחיר מסודרת , ונזהה את הצורך האמיתי שלכם

02.

החלטתם להזמין דרכנו

ניקח את הזמנה ואת כל הפרטים, תקבלומ מסמך הזמנה מסודר למייל ונאפיין את כל הצרכים שלכם

03.

יום לפני החתונה

תקבלו מאיתנט מספר נייד של נהג אשר תוכלו לשוחח איתו – לפעמים זה יכול להתעכב ליום הנסיעה בבוקר , אבל אל דאגה – הנסיעה מובטחת אצלנו

04.

יום החתונה

נוודא שהכל בסדר שהרכב הגיע בזמן ושההסעה יצאה בהצלחה

05.

מהלך החתונה

המוקד שלנו יהיה זמין עבורכם לכל בעיה שלא תתעורר

06.

לאחר החתונה

ניתן לכם מעט להירגע ואז נתקשר לשאול האם הייתם מרוצים

למה לבחור בנו ?

ניסיון עתיר שנים עם התמחות ספציפית בתחום ההסעות לחתונות

רק אנחנו מחזיקים מוקד שירות עם נציג אנושי אשר זמין לרשותכם 24/7

ברשותנו צי רכבים חדיש ומפואר משנתונים מתקדמים ברמת גימור גבוהה

כל נהגין החברה הינם נהגים המנוסים בתחום החתונות עם סבלנות יוצאת דופן

אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, כך שאם אתם צריכים הסעות ממספר מקומות תוכלו להזמין הכל אצלנו.

רק אצלנו תוכלו להזמין למשל אוטובוס ואם יום לפני הנסיעה תיווכחו שמספיק לכם מיניבוס , תוכלו לשנות זאת יום לפנ ללא דמי ביטול.

חברת הסעות לחתונה הוקמה כחטיבה של חברת גמבורג הסעות אשר נחשבת כבן חברות ההסעה הותיקות והנחשבות בארץ

המספרים שלנו

מעט מספרים על הפעילות שלנו

1
שנות ניסיון בהסעות
0
כלי רכב מסוגים שונים
0
שעטת זמינים עבורכם
1 K+
הסעות שכבר ביצענו

מעוניינים לקבל הצעת מחיר מהירה?

נשמח לבצע עבורכם הסעה לאירוע – התקשרו עכשיו ותקבלו מיד הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות

גלילה למעלה