הסעות לחתונה

הסעות לחתונה מחיר?

הסעות לחתונה הינו פתרון מעולה להגעה וחזרה של אורחים לאירוע. המחירים של הסעות לחתונה משתנים ונעים בין מאות לאלפי שקלים והכול תלוי כמובן במספר משתנים:

אז איך נקבע מחיר הסעות לחתונה?

המחיר של השירות נקבע ממספר פרמטרים עיקריים :

מספר אנשים- השכרת אוטובוס עד 60 מקומות מיקר את עלות ההשכרה לעומת השכרת אוטובוס 55 מקומות ישיבה , מיניבוס 20 מקומות ישיבה יהיה יקר יותר ממונית גדולה , אם זאת כאשר יש מספר מוזמנים לחתונה המפוזרים באזורים שונים, הפיתרון יהיה השכרת אוטובוס עם מספר עצירות אשר את העלות במקום הזמנת מספר מיניבוסים קטנים או מספר מוניות גדולות .

מספר התחנות בדרך- בחרתם לייעל את הנסיעה ולאסוף כמה שיותר אורחים בדרך, מספר נקודות עצירה מעלות את המחיר במידה והן לא נמצאות על הדרך, אך אם זאת עדיין שווב לבחור בדרך זו מכיוון שהינה מוזלת לעומת הזמנה של מספר אוטובוסים או מיניבוסים כאשר המוזמנים לא מאותו מקום

אז מדוע להזמין הסעה לחתונה דרכינו ?

חברת הסעות לחתונה הינה חברה שעיסוקה הוא פתרונות תחבורה לצורך הסעות לאירועים עם דגש על חתונות.

ברשותנו מגוון רחב של אוטובוסים בגדלים 55 מקומות ו -מ 60 מקומות ממודל חדיש ,מידיבוסים עם 35 מקומות ועד 40 מקומות ישיבה , גם הם משנת ייצור מתקדמת , מיניבוסים עם 10 עד 20 מקומות ישיבה , ברמת גימור שונות ומשנתון מתקדם, מוניות גדולות חדישות בנות 10 מקומות ישיבה , וכמובן מיניבוס לימוזינה לחתונה המפורסם שלנו הניתן להשכרה במגוון מסלוליםץ כלל רכבי ההסעות שלנו חדישים , מעוצבים בעלי טכנולוגיה מתקדמת, מרווחים ומספקים חווית נסיעה נעימה.

אמנם בירור מחיר של שירות הסעות לחתונה והזמנת הסעה לאירוע שלכם הינה מטלה פשוטה יחסית לשאר הספקים והצעות המחיר אם זה אולם, שמלת כלה, אך מאוד חשוב לבחור בחברת הסעות אמינה, בטוחה שתגיע בזמן לאירוע חברה עם המלצות ומחירים טובים. אנו מציעים לכם יחס ושירות אדיב ונעים, שירות יוצא מן הכלל ומחירים נוחים שישאירו אתכם צמודים לתקציב שלכם.

נשמע מעניין? רוצים לשמוע עוד?

צרו קשר עם חברת הסעות לחתונה ותוכלו לשוחח עם הנציגים שלנו ולשמוע עוד פרטים, לא לשכוח בשיחה להציג את כל המשתנים שפורטו כאן כדי שנוכל להתאים לכם את פתרון ההסעה המתאים ביותר לאירוע שלכם בדרך הנכונה הפשוטה והאטרקטיבית ביותר.

צרו קשר עוד היום ותמחקו עוד מטלה מהרשימה שלכם!

 

גלילה למעלה