מיניבוס לימוזינה

לימוזינה מיניבוס לחתונה

מיניבוס לימוזינה לחתונה

מחפשים לימוזינה לחתונה? חולמים על הסעת אורחים לחתונה בלימוזינה נשיאותית עם בר משקאות יקרתי וסלון עור מפנק במיוחד.  רק אצלנו קיים מיניבוס לימוזינה יוקרתי להסעת החתן והכלה או אף להסעת האורחים החשובים לכם . 

לאיזה אנשים מיועד השירות?

מרבית לקוחותינו אשר מעוניינים בשירות זה הינם זוגות מאושרים שרוצים להתחיל את יום החתונה יחד בדרך מדהימה מרגשת ובוחרים לנסוע במיניבטס לימוזינה לחתונה. מבחינתנו כל הזמנה, כל אירוע וכל זוג הם בראש סדר העדיפויות שלנו כי בתור חברת הסעות  אשר לוקחת חלק מהיום החשוב ביותר של זוגות מתחתנים חשוב לנו להעביר חוויה טובה ומיוחדת של פעם בחיים אשר לעולם לא תישכח .

מה אנחנו בעצם מקבלים?

אנחנו דואגים לזוגות המתחתים שיתחילו את היום החשוב בחייהם  בחיוך ובעונג כבר מתחילתו, מרגע איסוף החתן והכלה כאשר הם יורדים ולמטה מחכה להם נהג עם חליפה מחויטת ויוקרתית ממש כמו בסרטים אשר מסייע להם בכניסה למיניבוס לימוזינה ואנחנו כמובן דואגים שהם נכנסים אך ורק ברגל ימין. וכמו שאמרנו בהתחלה מיניבוס הלימוזינה לחתונה מפנק ביותר עם בר אלכוהול משובח, תאורת לדים מרשימה ומוסיקה עכשווית שתקפיץ לכולם את האנרגיות. אנחנו ממליצים בחום לצרף לנסיעה מספר בני משפחה או חברים שילוו אתכם ביום הזה ויעטפו אתכם באהבה ומזל.

לימוזינה לחתונה מזמינים רק מחברת הסעות מומלצת 

חברת הסעות לחתונה מקבוצת גמבורג הסעות מקדמת צרכנות נבונה, תודעת שירות המוכרת אך טרק מרשתות גדולות מעבר לים, קניה חכמה תוך שמירה על איכות הסביבה. אנחנו תמיד חושבים איך אנחנו יכולים להשתפר ושמים לנגד עיננו את איכות וחידוש הרכבים שלנו כדי שיעמדו בתקנות האירופאיות  תוך דגש על צמצום זיהום האוויר. כשאתם בוחרים להשתמש בשירותי ההסעות שלנו , בעצם  אתם בוחרים לשמור על המקום בו אתם חיים ועל שמירה של איכות הסביבה וזיהום האוויר.

לימוזינה לחתונה מה המחיר ?

אנו מספקים את השירות הנ״ל במחיר ששווה לכל כיס , בעיקרון השירות מוצע במחיר של 1700 ש״ח בלבד באמצע השבוע לעד 5 שעות , הכוונה למשל אם הנכם מעוניננים להגיע לאולם בשעה 19:00 , מיניבוס הלימוזינה יחכה לכם כבר בשעה 14:00 ויסע את לצילומים ולכל העולה על רוחכם , השירות מוגבל לעד 100 ק״מ , כך שאם נקוד המוצא הינה מרכז הארץ , זה מקנה לכם למשל את כל הטיולים והצילומים  , ובנוסף נגיד שהאולם שבו הנכם נתחתנים נמצא בקיסריה בצפון , או באשקלון בצפון , ניתן להגיע גפם רחוק יותר בתוספת מחיר הוגנת וסמלית , ניתן להוסיך גם חזרה בצוספת הוגנת של 500 ש״ח בלבד.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים? צרו קשר עם נציגי הסעות לחתונה

הנציגים שלנו ישמחו להתאים עבורכם את הלימוזינה הטובה ביותר בהתאם לאירוע, לתקציב ולמספר האנשים.

אפשרי לפנות אלינו גם בטלפון במספר 03-915-3123

גלילה למעלה